Staň se hrdinou železného týdne

Pardubický kraj ve spolupráci s kolektivním systémem ELEKTROWIN a Východočeským muzeem v Pardubicích přinášejí unikátní pojízdné Recyklatorium, které se v průběhu září vydá napříč celou Českou republikou a postupně vybídne návštěvníky 12 muzeí k odložení drobného vysloužilého elektrospotřebiče, a to za odměnu!

Hodí se váš starý elektrospotřebič už jen do muzea? Přineste ho do našeho mobilního Recyklatoria a staňte se Hrdinou železného týdne. Každý, kdo nás navštíví, bude za odevzdané elektrozařízení náležitě odměněn.

Kdy a kde?

5. – 7. 9.  Východočeské muzeum Pardubice

A navíc!

Za každý přinesený elektrospotřebič obdržíte poukaz na slevu na vstup do muzea, malý dárek a také vzpomínku-fotografii vás a vašeho odevzdaného elektrospotřebiče.

Pro koho?

Železného týdne se mohou zúčastnit malí i velcí. Dospělí si mohou procvičit své vědomosti a dětem ukážeme, jak vypadaly předchůdci současných domácích elektropomocníků.

Recy, recy, recy co? Recyklatorium je...

...místo, kam můžete během Železného týdne přinést a odevzdat svůj starý elektrospotřebič. Místo, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací o recyklaci elektroodpadu. Místo, kde vás čeká jedinečná zábava.

 Stáhnout leták Železný týden.pdf a Recyklatorium.pdf

Více informaci a přehled všech akcí získáte na www.elektrowin.cz nebo www.facebook.com/RecyklaceJeLegrace