„Odpadové semináře “ pro zástupce obcí - listopad/prosinec 2017

Dovolujeme si Vás pozvat na „Odpadové semináře , které pořádá autorizovaná obalová společnost EKO-KOM, a.s. ve spolupráci s Regionální rozvojovou agenturou Pardubického kraje.

Náplní semináře bude mimo jiné poskytnutí aktuálních informací od autorizované obalové společnosti EKO-KOM, a.s. (výsledky třídění v Pardubickém kraji, průměrná data o třídění, krajský projekt na podporu třídění odpadů, odměny obcím). Zástupci obcí budou dále seznámeni s aktuální legislativou v oblasti odpadového hospodářství či s možnostmi získání finanční podpory pro obce z dostupných dotačních titulů v oblasti životního prostředí.

 

Seminář je určen pro volené zástupce samospráv měst a obcí v kraji (starosty, starostky, místostarosty, místostarostky či jiné členy zastupitelstev, popř. pro pracovníky úřadů v oblasti samosprávy odpadového hospodářství), zejména pak pro nově zvolené členy zastupitelstev obcí a měst v kraji.

Semináře proběhnou v těchto termínech a v těchto městech:

  • úterý 28. listopadu 2017 od 10.00 do 12.30 hodin, Ústí nad Orlicí

Kulturní dům, Smetanova 510, 562 01, Ústí nad Orlicí, Modrý salónek,1.patro (vstup hlavním vchodem)

  • čtvrtek 30. listopadu 2017 od 10.00 do 12.30 hodin, Pardubice

Krajský úřad Pardubického kraje, nám. Republiky 12, 530 21, zasedací místnost č, 2001 (zasedací místnost „Evropský dům“- suterén budovy)

  • úterý 5. prosince 2017, od 10.00 do 12.30 hodin, Svitavy

MěÚ Svitavy, T. G. Masaryka 25, 568 02 Svitavy, velká zasedací místnost  

 

Seminář je pro zástupce samospráv měst a obcí ZDARMA. Podrobné informace o semináři a organizační pokyny jsou uvedeny na přiložené pozvánce.

S ohledem na omezenou kapacitu sálů prosíme co nejdříve o Vaše přihlášení na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Jakmile obdržíme Vaši přihlášku, zašleme Vám potvrzení o Vašem zaregistrování.

Doufáme, že je pro Vás naše nabídka zajímavá a že Vás budeme moci na semináři přivítat.

Těšíme se na setkání s Vámi!