Polské pohraničí

Žamberk - v neděli 16. června 2013 se můžete s Občanským sdružením Altus vydat na cyklovýlet v rámci série „Na kole krajem“. Sraz účastníků je na náměstí v Žamberku, kde celá trasa začíná.

Číst dál...

Kunětická hora

Chrudim, Pardubice – v neděli 2. června 2013 se koná další z komentovaných cyklovýletů v rámci série „Na kole krajem“, které pořádá chrudimské Občanské sdružení Altus. Sraz pro účastníky je v 9 hodin v Chrudimi na začátku cyklostezky do Medlešic. Svačinu a vlastní kolo s sebou.

Číst dál...

Vyhlídky okolí Nasavrk

Chrudim, Nasavrky – v sobotu 11. května 2013 se koná další z komentovaných cyklovýletů v rámci série „Na kole krajem“, které pořádá chrudimské Občanské sdružení Altus. Sraz pro účastníky je v 9 hodin u vlakového nádraží v Chrudimi nebo v 9:40 na náměstí v Nasavrkách. Svačinu a vlastní kolo s sebou.

Číst dál...

Podél Labe

Chrudim, Svítkov - v neděli 5. května 2013 se koná další z komentovaných cyklovýletů v rámci série „Na kole krajem", které pořádá chrudimské Občanské sdružení Altus. Sraz pro účastníky je v 9 hodin u vlakového nádraží v Chrudimi. Po domluvě je možné se přidat i na trase z Chrudimi do Svítkova. Nezapomeňte si svačinu a vlastní kolo.

Číst dál...

Lichnice a okolí

Chrudim, Heřmanův Městec - v sobotu 4. května 2013 se koná další z komentovaných cyklovýletů v rámci série „Na kole krajem", které pořádá chrudimské Občanské sdružení Altus. Sraz pro účastníky je v 8:30 hodin u vlakového nádraží v Chrudimi odkud pojedeme cyklobusem do Heřmanova Městce, kde přibereme další zájemce. Společně dojedeme do Prachovnic, odkud vyrazíme na okružní jízdu po okolí hradu Lichnice. Nezapomeňte si svačinu a vlastní kolo.

Číst dál...